A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jana Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Jana Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2017, Jana Shala merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Si Një Melodi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pranvera Ismaili

Fjona Shabani

Valeza Salihu

Vesa Morina

Lea Nici

Vivian Kokeri

Linesa Ukshini

Vanessa Limani

Lule Bega

Elmedina Morina


Tags: Jana Shala

Krijo Një Kartolinë