A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: J Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Jeton Gashi i njohur me emrin e artit J Gashi, eshte nje kengetar me origjine Kosovare por jeton ne Durres. Eshte CEO i Lumination Studio, ku prodhon dhe kenget e tij. Në Shtator 2016, J Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Sexy Girl". Në Tetor 2018, J Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Hola". Më datë 16 Maj 2019, J Gashi publikon videoklipin "Dope"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardi (Ardi Kajtazi)

Uki Latifi

Shkelqim Berberi

Stanaj

Anxhelo Koci

Seven Saraqi

John Shahu

Agon Nimani

Danny Boy

Alban Emiri


Tags: J Gashi, Jeton Gashi

Krijo Një Kartolinë