A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Izmit Salihu & Naziktere Iseini - Ani Moj E Mejra


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/11/2017

2017-11-14T00:32:11

Më Shumë Nga

Naziktere IseiniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Moj E Mejra" kënduar nga Izmit Salihu & Naziktere Iseini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Izmit Salihu & Naziktere Iseini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin