A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Izmit Salihu - Cuca E Sharrit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/05/2012

2012-05-27T17:40:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cuca E Sharrit" kënduar nga Izmit Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Izmit Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin