A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ismet Balaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Llausha 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ismet Balaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 21 Maj 2017, Fermeri (Ismet Balaj) publikon videoklipin "Mos Qaj". Më datë 22 Shkurt 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "M'Ka Pa Zoti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Balaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media. Më datë 8 Maj 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "Dasma Jone". Më datë 17 Maj 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "Perhajr Synetia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Bal...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Mishmash Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alban Sejdiu

Liridon Kaqandolli

Florian Dragusha

Valmir Mustafa

Ahmet Himaj

Alban Ibrahimi

Sabi Bekteshi

Mili Smakaj

Liridon Duraku

Argtim Hyseni


Tags: Ismet Balaj, Fermeri

Krijo Një Kartolinë