A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Irma Libohova - Ke Do Doje Ti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2016

2016-05-07T10:47:25

Video Produksioni:

SWART

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Do Doje Ti" kënduar nga Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irma Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...