A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Irma Libohova - Lila Lola


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/08/2011

2011-08-28T17:17:21

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lila Lola" kënduar nga Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irma Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...