A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Irma Libohova - Ngjyrat E Pranveres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/10/2010

2010-10-25T02:30:37

Këngë e albumit:

"100 Kenget E Shekullit Vol.9"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ngjyrat E Pranveres" kënduar nga Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irma Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë...