A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irma Libohova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  121
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 60 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Irma Libohova është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Irma Libohova, këngëtarja cila jeton tek publiku me këngët e saj jo vetëm në skenat e festivaleve të këngës në RTSH ndër vite, por dhe në skena të tjera, vijon të jetë në qendër të vëmendjes për krijimtarinë e saj. Zëri i vlerësuar mes një brezi artistësh që i dhanë shumë skenës së muzikës shqiptare ndër vite, këngëtarja Irma Libohova, pohon se ishin krijime muzikore të thjeshta, të këndshme, përshtatur edhe me cilësitë vokale të këngëtarëve. Ajo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Eranda Libohovës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Pranga Malli (2010)

Preke Hunden (2006)

Mollaxhiu (2003)

Napoloni (2000)

23...53 (1997)

Albanian Radiotelevision (1991)

Arvanitase

Shamia E Beqarit


» Dërgo Një Këngë »

Peng
Bekimi I Nënës
Nje Jete Me Ty
Zgjodha Njerine
Hoje-Hoje
Tango Dashurie
Stop
Kavash Kavash
Helmimet Ne Kosov
Ke Do Doje Ti


Artistë Të Ngjashëm:

Inva Mula

Orinda Huta

Anita Take

Ava Max

Vaçe Zela

Leonora Jakupi

Elsa Lila

Ledina Çelo

Ganimete Abazi (Ganja)

Gili


Tags: Irma Libohova, Motrat Libohova

Irma Libohova në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë