A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Iris Sula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Iris Sula është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo është fituese e festivaleve 3 dhe 4 te interpretueseve me kenget "Adagio "(versione Lara Fabian in italiano) dhe "Listen" (Beyonce). Në Shtator 2018, Iris Sula & Samanta Qoshku marrin pjesë në Junior Fest 2018 me këngën "Çdo Gjë Do Dashuri", njëkohësisht kënga fituese e festivalit 56 mbarëkombëtar të fëmijëve në Shkodër....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Anamaria Isufaj

Fortesa Berisha

Shejla Sylejmani

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Xhesuida

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Iris Sula

Krijo Një Kartolinë