A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irini Kirolari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Irini Kirolari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 24 Qershor 2018, Irini Kirolari publikon videoklipin "Djal O Xhan". Më datë 10 Gusht 2019, Irini Kirolari publikon videoklipin "Shigjeta Dashurie"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enia

Sara Kapo

Olta Juba

Eniada

Ayssel Kristuli

Ola

Matilda Mati

Xheni Bekolli

Jenny Jonas

Jona Jasimi


Tags: Irini Kirolari

Krijo Një Kartolinë