A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Inis Neziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Inis Neziri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Pas 15 javësh garë, “Gjeniu i Vogël 5” e ka fituesin e tij. Ishte Inis Neziri, atëherë 12-vjeçare nga Tirana. Ta quash “të vogël” Inisin nuk është tamam me vend, sepse mjafton të mbyllësh sytë për të kuptuar se çfarë pushteti fshihet në atë trup hollak. Të këndosh “I have nothing” të Whitney Houston është një guxim i marrë. Ndoshta po të ishte pak më e rritur Inisi, do ishte menduar pak. Por ajo është vetëm 12 vjeç dhe këndon aq bukur, deri në fr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Fituese e

Gjeniu I Vogel

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Artemisa Mithi

Pamela Kovaçi

Mishela Rapo

Wendi Mancaku

Vjollca Osmani

Erza Muqoli

Donjeta Morina

Vanesa Sono

Xhesika Polo

Desara Smakaj


Tags: Inis Neziri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019