A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ingrit Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  149
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ingrit Gjoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni... Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Inis Gjonit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Impossible (2013)

Ekstrem (2010)

Imazh I Ri (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Hajde Sonte
Ndale
Mbretereshe
Jek E Jek
Faji
Do Me Kerkosh
My Heart Is Crying
Flake
Barbi Silikon
Ani Ani


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Alketa Vejsiu

Elia Zaharia

Rezarta Smaja

Eneda Tarifa

Juliana Pasha

Lili Gjidodaj

Eltina Minarolli

Jonida Maliqi

Çiljeta

Jeta Faqolli


Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni

Ingrit Gjoni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë