A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gramoz Kozeli & Gjergji Jorgaqi - Hipokrizi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/09/2014

2014-09-10T16:21:36

Më Shumë Nga

Gjergj JorgaqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hipokrizi" kënduar nga Gramoz Kozeli & Gjergji Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sajmir Çili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(TEKSTI; S. KALAJA, Muz S.ÇILI)

SA E SHKURTER DUKET JETA
DHE SA GJERA FSHEH
SA TE HUMBUR DUKEN NJEREZIT
POR PRAP DIÇKA GJEJNE
SYTE E TU GJITHMONE PERLOTUR
THURIN NJE INTRIGE
HIPOKRIZI NE ÇDO MENDIM

E KERKOJ BOTEN E VJETER
DASHURINE KERKOJ
POR SE GJEJ
I SHOH NJEREZIT DHE PSE KANE PRAP SI MJAFTON
SYTE E TU GJITHMONE PERLOTUR
THURIN NJE INTRIGE
OH SA LAKMI NE ÇDO MENDIM
HIPOKRIZI TEK ÇDO NJERI

HIPOKRIZI
NE ÇDO FJALE QE THUA SKA ME DASHURI
PUTHJEN E THARE
SOT E NDJEJ AKOMA THELL NE K'TE VETMI
ME MIRE TE SHKOSH E TE MOS RRISH
UNE NUK JAM VETEM KAM VETMINE

NE KTE BOTE KU ENDRAT FALEN
VETEM JAM GJITHMONE
ATO ENDRA ZHDUKEN NDALEN
TI NUK DI KU SHKON
SYTE E TU GJITHMONE PERLOTUR
THURIN NJE INTRIGE
HIPOKRIZI NE ÇDO MENDIM

E KERKOJ BOTEN E VJETER
DASHURINE KERKOJ
POR SE GJEJ
I SHOH NJEREZIT DHE PSE KANE PRAP SI MJAFTON
SYTE E TU GJITHMONE PERLOTUR
THURIN NJE INTRIGE
OH SA LAKMI NE ÇDO MENDIM
HIPOKRIZI TEK ÇDO NJERI

HIPOKRIZI
NE ÇDO FJALE QE THUA SKA ME DASHURI
PUTHJEN E THARE
SOT E NDJEJ AKOMA THELL NE K'TE VETMI
HIPOKRIZI
TI NE LOT E MBYTUR JE POR SME MJAFTON
PAK DASHURI
ESHTE E VETMJA FJALE QE TI NUK E KUPTON
HIPOKRIZI TEK ÇDO NJERI.