A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Kozeli & Mirsina Prrenja - Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2015

2015-01-11T15:21:02

Më Shumë Nga

Mirsina Prrenja

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli


Mirsiana Prrenja
C'fare kerkoj, kur ti nuk jep dhe cfare do ti vertete ?
Ti te pakten, fal dicka dhe me pas ma merr kete jete.

Gramoz Kozeli
Te kerkoja qe te mbaja, endrra disa fjale me tha.
Mos me prek kur ti s'me ndien, se do te mbes si zog perkrah'.

Ref.
Mirsiana Prrenja
Sa do doja, por s'e kam!
Lotin tend une e kerkoj. Oooohh.
Dhe nuk dua lotet ne sy, te mi fshij tjeter njeri. Aaaaahh.
Se une dua ti fal ty.

Gramoz Kozeli
Sa do doja, po s'e kam !
Lotin tend une e kerkoj. Aaaaahh.
Dhe nuk dua lotet ne sy, te mi fshij tjeter njeri. Aaaaahh.
Se une dua ti fal ty.

Gramoz Kozeli
Do te vij nje dite i vetem per te pare ku jeton ti.
Dhe me pas do te braktis, kete jete s'e rroj pa ty.

Mirsiana Prrenja
Dielli mua po m'harron diku tjeter ai ngroh.
Ku shkoi puthja jote e embel, mbeti buza a kputon?

Ref.


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli