A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gramoz Kozeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Gramoz Kozeli është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Qershor 2005, Jeta Faqolli & Gramoz Kozeli marrin pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Harroje Emrin Tim". Më datë 17 Shtator 2013, Ledi Shengjergji publikon videoklipin "Dedikim", në bashkëpunim me Gramoz Kozeli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardi (Ardian Hasaj)

Kacho

Chika

Berati

Nysret Hyseni

Bekim Halili

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Arjan Effecti


Tags: Gramoz Kozeli, Ina Kozeli

Krijo Një Kartolinë