A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Immortal X

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Turi, Bujanoc 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Immortal X është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertet eshte Londrit Xhelili dhe vjen nga Bujanoci, nga nje fshat i quajtur Turi. E ka filluar muziken nga mosha 14 Vjeqare. Albumi i tij i pare ishte "KM (KillerMan)". Ky eshte eshe emri i grupit qe ne kete moment nuk ka shume antarë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ralddi

Mc Kristi

THUG1

Totti

Nikinjoo

Lilnigga

DiabloMC

Faton Morina

Mc Qlira

King Kriss


Tags: Immortal X, The Immortal, Immortal, Londrit Xhelili

Krijo Një Kartolinë