A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Iljaz Jashari është një shkrimtar. Shkollen fillore e kreu ne vendlindje, ndersa te mesmen ne gjimnazin "Zef LushMarku" ne Shkup.Akutalisht vijon studimet albanologjike ne universitetin "Shen Qirili dhe Metodi" Shkup....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Mahir Ademi

Leonard Shala

Ardit Mehmetaj

Matt K

Perparim Blakaj

Gentinikqi

Shkelqim Zeka

Endrit Mehmeti

Samed Hoxhaj

Romario Xhaferri


Tags: Iljaz Jashari

Iljaz Jashari në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë