A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ilir Tironsi & Batalioni B13 - New York Club


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/02/2017

2017-02-28T20:08:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "New York Club" kënduar nga Ilir Tironsi & Batalioni B13.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilir Tironsi & Batalioni B13 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin