A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ilir Tironsi - Police


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2017

2017-06-19T14:42:44

Muzika:

Ilir Tironsi



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Police" kënduar nga Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sparksi - Police

(UU,uu)

Sta you stay to the police
Drita tpolicis
Krejt po tuten pa ja nis
Krejt po tuten pa ja nis
Sta you stay to the police
Drita tpolicis
Krejt po tuten pa ja nis
Ky psht flugu i policis

Sparksi (aj,aj,ej)
Ske pa ksi (aj,aj,ej)
Zotini nuk osht me rendsi
Se kush je
Ama pom vje inati se je me
Porchee
Jom krejt tjeter klas
(Pasha pasha skubin)
Jom ma high se sllubi
N'dasht me nejt skjubi
What a f**k you talking
What a f**k you talking
(Naaaa)
What a f**k you talking
Shuj mos na tesh rakin
Sparksi seven youri
Sparksi seven youri
Projketi jem i pari
E ka mrri milionin
Porche panamera
Porche panamera
Me ba mu qel dera
Krejt gucci vje era
Hajde kapi lekt
Edhe bonasera
Rrugt e mia
Krejt ma therra
Un i heka
Yeah i heka
Yeah money meka
Money meka
Nese ti ki ndjenja
Bebj shihem n'meka
...

Mc Kresha - Police

STROFA 1

KUR OSHT RREZIKU AFER
HEKRIN E KOM N'QADER
REPI OSHT N'KUADER
T'LOJES ME SKUADER
LEVIZJET E THIKES NATEN
SI LEVIZJET SKENIKE N'TEATER
WE BE MOBIN ON YOU BITCHES
SHOKE ME FRANK SINATREN
E VJEDHIM BANKEN NATEN
SALLAT ME PARE PJATEN
PAGEN T'HANEN PER T'MARTEN
SHUME FRESH PE SHOHIM T'ARDHMEN
DO PO HEJTIRATIN
SE KANE FATIN RRASJAU RAKIN
PARET QE PI MARRIM
SI ME DAL PREJ SHTIRAKU

REFRENI
SAY CHEESE, DAJT TU NA PERCJELL
E NA TU KRY ME ROB T'SHPISE
SKA ME SHKU LARG VEQ KUR NA VIN T'NA THOJNE FREEZE
N'KRY ME BATERI EDHE ME TYTA T'ALLTIS, POLICE

STROFA 2

MOS FOL SHTREJT SE SHKON CHEAP
QYSH JE TU FLEJT I QEL SYT JE N'JEEP
MUHABETI DEEP S'KI QKA MU HABIT
ME BO ME MU HALIT E PUNEN ME FAKTAPIT
KUR FJAL LIDHI DEL STORIE MAS RILLI
TU CHILLIT N'BARS ME CIGARS SI CHURCHILLI
NJERI UNE I KILLI VARGJET ME KTO FJAL QE I LIDHI
TI I THU VETIT DJAL E KI QEF ME DAL SI RIRI
BITCH PLEASE,
KEES MAS KAUQI SKENA GUCCI JENA G'S
PARET NUK I HUQI DEL DUQI SURPRIZE
I NXJERRI PI KAPUQIT SIKUR MJESHTER I MAGJISE
STRAIGHT CHEESE

REFRENI
SAY CHEESE, DAJT TU NA PERCJELL
E NA TU KRY ME ROB T'SHPISE
SKA ME SHKU LARG VEQ KUR NA VIN T'NA THOJNE FREEZE
N'KRY ME BATERI EDHE ME TYTA T'ALLTISE, POLICE

STROFA 3

TU BO HUSTLE PER BUREK
PO NA SHAJN SE PO DU LEK
JETA LOJE E FATIT
ZGJIDHE E MERR CIFT A TEK
UNE SHES MUZIK DIKUSH WEED DIKUSH CRACK
QEVERISET VET 1 HUSTLE KOMUNITET
UNE KOM IMUNITET
SE KOM RRETH REALITET
NEPER RRUGE ME KONEKT
PER KTO PUNE SKI QKA FLET
DERI SA NA KTU PO FOLIM
NJERZT TA KAPEN PORTOFOLIN
JENA N'RRUGE SENET NDODHIN
NJERZT QE T'NJOHIN T'VJEDHIN T'LODHIN

REFRENI

SAY CHEESE, DAJT TU NA PERCJELL
E NA TU KRY ME ROB T'SHPISE
SKA ME SHKU LARG VEQ KUR NA VIN T'NA THOJNE FREEZE
N'KRY ME BATERI EDHE ME TYTA T'ALLTISE, POLICE