A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Tironsi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ilir Tironsi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 20 Janar 2017, Landi Roko & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Tirona". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi. Më datë 21 Janar 2017, Dori Loshit & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Do Ta Fal Zemren Ty". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 21 Janar 2017, Landi Roko & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Escobar". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi. Më datë 23 Jan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Police
Azerbaijan


Artistë Të Ngjashëm:

Bledi Selita

Emrah Xhixho

Arap Jashari

Soni Beratit

Altin Tirona

Miri Kamzes

Egzoni Vogel

Skender Buzoli

Edison Fazlija

Hysen Trubareva


Tags: Ilir Tironsi

Krijo Një Kartolinë