A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Spanca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Ilir Spanca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Më datë 14 Prill 2017, Ilir Spanca publikon videoklipin "Xhane Xhane". Në Dhjetor 2017 publikon kengen "Jam dorzu". Më datë 5 Gusht 2018, Ilir Spanca & Riza Spanca publikojnë videoklipin "Kendojme Bashke". Më datë 5 Qershor 2019, Ilir Spanca publikon videoklipin "Moj Dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nexhat Kumnova

Lulzim Krasniqi

Leonard Bushgjokaj

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Dr.Rabbit

Double D

Mr. Babushi


Tags: Ilir Spanca

Krijo Një Kartolinë