A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ilir Shaqiri & Arif Vladi - Sherif Jashari (Dëshmor)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2018

2018-01-31T12:26:18

Më Shumë Nga

Arif VladiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sherif Jashari (Dëshmor)" kënduar nga Ilir Shaqiri & Arif Vladi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilir Shaqiri & Arif Vladi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...