A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ilir Shaqiri - Moj Cuca E Dibres


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/1995

1995-12-29T18:01:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Cuca E Dibres" kënduar nga Ilir Shaqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilir Shaqiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë...