A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ilir Shaqiri - Koha Kaloj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/07/2010

2010-07-27T16:25:52

Sa shpejt kaluan
aq shumë vjet
dhe vjen nje qast
vjen nje ditë
mbetesh filli vet
ahh si nuk plasë
si nuk plasë
kjo zemer e shkreta

më nuk do te jemi
ne në ate klasë
vetem kujtime
veç kujtime do t´na
ndjekin pas
ska perqafime
ska me fytyra buza gazë

Eja dhe nje her
ti me syt e zi
te laujme bashkë
let naj kan zili
koha kaloj
sa shpejt kaloj
ku do të jemi
unë dhe ti

eja pse m´largohesh
sikur bregut vala
kaq shumë vjet
buzeqeshjet ti fala
sonte t´lutem mos me ikë
mos me ikë e mos m´rreshqit
si mjala


Ky tekst u dërgua nga Halil Sinani
Më Shumë...