A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ilir Shaqiri - Natë Pa Fund


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/04/2014

2014-04-21T12:49:41


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Natë Pa Fund" kënduar nga Ilir Shaqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arlinda Gaxherri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2X refreni

REFRENI
ahh kjo nat pa fund
ty spo te gjej askund
mos me le ne vetmi
hajde ti, ta largoj ket merzi

pse te therras, nuk e di
ndoshta se shum m'ka mar malli
prej asaj dite qe jemi bashku
fjalen "te dua" e kam kuptu
te dua, vetem ty do te them
per nje tjeter me nuk ka vend
pa ty nuk kam, gjum ne sy
pa ty zemra don mu thy

me thojn se, per mua nuk je ti
me thojn se ne ket botë nuk je i vetmi
nuk dua ti ndegjoj
nuk dua ket ta pranoj
per mua kjo nuk esht loj
gjithmon ty te kujtoj
Kurr nuk mundem te harroj

REFRENI (2X)

familja te jem me ty nuk pranon
feja ime nuk me lejon
me kundershtu, mjaft kom provu
me nane e babe nuk po muj mu pajtu
familjen e respektoj
jam ne dilem nuk di si te veproj

ne ket nat, emrin tend e therras
prej merzis dua me plas
feja jote nuk me pengon
dashurin zoti nuk e denon
eja te lutemm, me ndihmo
nga kjo bote mua me shpëto
si mundem te jetoj
si mundem te vazhdoj
pa ty askund nuk mund te shkoj
pa ty kjo jet, perfundoj

refreni (3X)Më Shumë...