A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ilir Shaqiri - Maria


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2013

2013-09-22T17:14:20

Nje dite takova une nje vajze
te gjithe e therrisnin o Maria
se ç'gjuhe fliste nuk e dija
nuk di nga i dinte kenget e mia Maria
nuk di nga i dinte kenget e mia Maria

Sa her kalonte malin
kalonte dhe nje lume
ajo mesonte dhe nje fjale
mesonte nje fjale shqip me shume Maria

Sa her kalonte malin
kalonte dhe nje lume
ajo mesonte dhe nje fjale
mesonte nje fjale shqip me shume Maria

Sa her buzeqeshte ajo dukej
Sa her buzeqeshte ajo dukej si Kosova

Sa her kalonte malin
kalonte dhe nje lume
ajo mesonte dhe nje fjale
mesonte nje fjale shqip me shume Maria

Sa her kalonte malin
kalonte dhe nje lume
ajo mesonte dhe nje fjale
mesonte nje fjale shqip me shume Maria


Ky tekst u dërgua nga halilsinnani   erresira
Më Shumë...