A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ilir Shaqiri - Tringa E Prekazit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Këngët E Përndritjes"


Heeeeeeej!!!
Qou Hamit Jashari
po t'rrethohet kulla
hasmi shekullor don mejdan me
gurra, hasmi shekullor don mejdan me gurra.

Ktu i thon Drenice presin flake per flake bashk sikur dhe burrta po luftojn dhe grat, bahsk sikur dhe burrat po luftojn dhe graate.

Ref:
Heeeeeejj!!!
Nga kulla legjend thrret
Adem Jashari prite nana Sal heuu tringa e Prekazit, prite nana Sal heuu tringa e Prekaaazit.

Kush na msoj lirin naj ngjeshi armet nbrez loket kosovare nana t'UQK-se, loket kosovare nana t'UQK-se.

Heeeeeeeeeeeej!!!
Nana Sal trimnesha gjat kullen se lshojn veq ne lule te ballit pushka saj qellon
pale e pale barbaret ntok po i palon.

Djemt i kam nis malit do tvin me lirin si kam rrit per veti por per shqiptarin, si kam rrit po per veti por per shqiptarin.

Ref:
Heeeeej!!!
Nga kulla legjend thrret
Adem Jashari prite nana Sal heuu tringa e Prekazit, prite nana Sal heuu tringa e Prakaaazit. 2X2

Kush na msoj lirin naj ngjeshi armet nbrez loket kosovare nana t'UQK-se, loket kosovare nana t'UQK-se.


Ky tekst u dërgua nga Floriaana
Më Shumë...