A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ilir Shaqiri - Zgjimi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Garda E Kosoves"


Gjum nuk ka gjum , ecim para vlla
Gjum nuk ka gjum , as nate jo nuk ka,
as nate jo nuk ka . (X2)

Heej Sharit dielli del ngjitju majav trim,
Ska vaj as lot e neser njagim so . (X2)

Heej dridhet dhe e atdhe tok mendo nuk kemi ..
Prushit leter ecim zbathur met bukur do jemi.
Do t'jem ata qe duam .. NXITO VLLA KTHIM MBRAPA SKA. (X2)

Gjum nuk ka gjum , ecim para vlla
Gjum nuk ka gjum , as nate jo nuk ka,
as nate jo nuk ka. (X2)

Heej Sharit dielli del ngjitju majav trim,
Ska vaj as lot e neser nj'agim so . (X2)

Heej dridhet dhe e atdhe tok mendo nuk kemi ..
Prushit leter ecim zbathur met bukur do jemi.
Do t'jem ata qe duam .. NXITO VLLA KTHIM MBRAPA SKA. (X2)


Ky tekst u dërgua nga Bekim Sh.
Më Shumë...