A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ilir Shaqiri - Zana E Malit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/04/2014

2014-04-21T12:49:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zana E Malit" kënduar nga Ilir Shaqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arnisa Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Skajin e botes,qiellin pafundsi
Nje engjell i vockel,e prek,e mberrin
Me krahet e endrres,mbjell dashuri
Me shpirtin e çiltër,sjell nje mesim

La,la,la,la,la,la,la nga endrrat femijrore
Fusha lulezuar,zemra te bashkuar
La,la,la,la,la,la,la nga endrrat femijrore
Fusha lulezuar,zemra te bashkuar

Mbreti erresira,kandilë te vezulluar
Shpirtit engjellor,rrugen ja ndriçuan
Mbreti erresira,kandilë te vezulluar
Shpirtit engjellor,rrugen ja ndriçuan

Skajin e botes,qiellin pafundesi
Nje engjell i vockel,e prek,e mberrin
Sikur puhizë pluhur magjik

Mbreti erresira,kandilë te vezulluar
Shpirtit engjellor,rrugen ja ndriçuan
Mbreti erresira,kandilë te vezulluar
Shpirtit engjellor,rrugen ja ndriçuan
Kudo qe bie sjell lumturi

La,la,la,la,la,la,la nga endrrat femijrore
Fusha lulezuar,zemra te bashkuar
La,la,la,la,la,la,la nga endrrat femijrore
Fusha lulezuar,zemra te bashkuarMë Shumë...