A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ilia Basho - Gjitonen Qe Kisha Prane  (Feat. Thoma Loli)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T07:20:32

Featuring

Thoma LoliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjitonen Qe Kisha Prane" kënduar nga Ilia Basho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Maya Alickaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

gjitonen qe kisha prane
ta marre marre lumi ta marre
gjitonen qe kisha prane
ta marre marre lumi ta marre
une dereziu...

une pse ma mban koken menjane
ta marre lumi ta marre
pse ma mban koken menjane
ta marre marre lumi ta marre
une dereziu...

une sikur te kam vrare babane
ta marre lumi ta marre
une sikur te kam vrare babane
ta marre lumi ta marre
une dereziu...

gjitone moj grykezene
a e mban fjalen qe ke thene
gjitone moj grykezene
a e mban fjalen qe ke thene
une dereziu...Më Shumë...