A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ilia Basho - Lerma Vajzen  (Feat. Thoma Loli)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2008

2008-11-07T20:25:01

Featuring

Thoma LoliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lerma Vajzen" kënduar nga Ilia Basho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ilia Basho i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...