A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ilger është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 6 Gusht 2018, Elgit Doda publikon videoklipin "A Ma Fal", në bashkëpunim me Ilger. Muzika e këngës u punua nga vetë Elgit Doda, teksti u shkrua nga Yll Limani. Videoklipi u prodhua nga MAX Production. Më datë 1 Maj 2019, Ilger publikon videoklipin "Dhe Nje Nate". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keli 2

Zgjim Baraliu

Kevi

Drama

Franc Koruni

Roni

Mario Beats

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Albert Pestisha


Tags: Ilger, Ilger Alliu

Krijo Një Kartolinë