A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibush Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
BIOGRAFIA: Ibush Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 29 Qershor 2019, Ibush Gashi publikon videoklipin "Latina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rrahman Gashi

Azy

Upss Niki

Arion Gashi

Isak

Bajrush Berisha

Mc Brati

Ismail Elezi

Seli

Nori


Tags: Ibush Gashi, Iboo

Krijo Një Kartolinë