A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Kasami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Ibrahim Kasami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Ibrahim Kasami është ndër ata këngëtar që me zërin e tyre kanë bërë vend në zemrat e publikut të gjërë. është nga Tetova dhe rruga e tij në muzikë ka nisur që në fëmijëri, e trasuar nga i ati, që i binte mrekullueshëm kavallit. Dashuria e parë e Ibrahimit ishte çiftelia dhe tingujt e saj të mrekullueshëm. Më pas, Ibrahim Kasami nisi të këndonte e të dëshmohej në shumë vende, duke u bërë edhe tejet i angazhuar në mbrëmje, dasma e ahengje. Këngëtar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Fustani Me Ngjyra (2019)

Hej Zemër (2018)

Live 2017 (2017)

Loçk Dhe Zemer (2017)

Me Mungon (2016)

Hajde Ne Valle (2014)

Lujna Në Diskotekë (2010)

çika Boll (2007)

Malli Per Nanen


» Dërgo Një Këngë »

Kasam Qehaja
E Di Qe Me Don
N'parkun E Qytetit
Fustani Me Ngjyra
Hysen Aga
Larg Vendlindjes Ne Gurbet
Nusja E Shtir
Digju Zemër


Artistë Të Ngjashëm:

Naim Gavrani

Remzi Leka

Sabi

Anton Keraj (Toni)

Premtim Mehmeti

Meti Maloku

Albrim Llapqeva

Avdi Mjeku

Lul Vushtria

Isa Neziri


Tags: Ibrahim Kasami, Ibrahim Kasumi

Krijo Një Kartolinë