A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Hysni Alushi - Me Jep Dhe Nje Nuse Mua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/01/2015

2015-01-03T14:45:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Jep Dhe Nje Nuse Mua" kënduar nga Hysni Alushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hysni Alushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin