A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Hysni Alushi - Qe Ne Dhjete Vjece


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/10/2009

2009-10-07T21:41:39

Qe ne dhjete vjece
more hallet se c'me rane
obobo cme vdiqi nena
moj martova babane

Nje burre qe mora
moj hallexhi me dhane
iku vate i shkreti
moj dhe mori dunjane

Ne kurbet qe vate
moj me hallet e tija
opo cu merua vendi
o s'kesh me cin te rrij

Erdhi moj prape erdhi
moj deshi perendia
opo cu bitisne hallet
moj kto hallet e mia


Ky tekst u dërgua nga Isi