A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hysni Alushi - Vajzes Came


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/03/2016

2016-03-12T11:12:41

mua te shkretin se cme gjeti
mos e gjet asnje njeri
ra nje shi u be qameti
ndeza zjarrin qe te rri
epo lart ne stan
atje ne male mblodha
dhen e mblodha dhi
nje came mu be havale
e nuk kish naten ku te di

ref:
aq e bukur ish shejtania
sa me la naten pa gjume
kush se di se cte ben camja
le te vi e tja them un

njeri tjetrit ju afruam
ishte ftohte e binte shi
dhe me brucen u mbuluam
tere naten sa u di
epo nuk e di se cmolloisem
hallin bashk te dy e qam
trup me trup u rokullisem
o tere naten o sa u tham

ref:aq e bukur ish shejtanja
sa me la naten pa gjum
kush se di se cte ben camja
le te vi e tja them un