A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hudra Aka Problemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Hudra Aka Problemi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Kleviol por njihet me emrin Hudra Aka problemi. Klevioli eshte me origjine nga Lushnja, por jeton Ne New York / Brooklyn. Hudra ka bere disa kenge me reperin me te njohur shqiptar, Unikkatilin Ai ka bere kenge po ashtu edhe me Presionin, OG043, Ledi Vokshin. Kenga "Ktu apo atje", bashkepunim me Ledi Vokshi & Presioni & OG043 Eshte bere kenge me klip :) Eshte pjesetar I grupit Me te famshem ne Shqiperi, TBA....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Kristi

Klevi ABG's

Lekssi

Ergi Zejnuni (Ergi)

Princi Rebel (Ani)

Don E-C

Noka

Dizony

Taku TLG

Lil One


Tags: Hudra Aka Problemi, Kleviol

Krijo Një Kartolinë