A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hit-Man And Rolla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Hit-Man And Rolla është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kemi dëgjuar shpesh për motra që këndojnë së bashku, por shumë rrallë kemi dëgjuar për vëllezër këngëtarë. Andi dhe Rolandi janë dy këngëtarë dhe njëkohësisht producentë nga Mirdita. Studio-ja e tyre quhet "2 Brothaz Records" e cila ndodhet ne Tirane. Më datë 31 Korrik 2014, Hit-Man And Rolla publikojnë videoklipin "I Meriton Krejt". Në Nëntor 2014, Hit-Man And Rolla marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Five Stars". Hit-Man dhe Rol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shaolin Gang

Luani Dhe Migjeni

Dito e Yli

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Luli E Abiti

Xeni Dhe Sinani

Tori E Andi

Armel Dhe Emanuel Delaj

Marina Dhe Fabi

Vio Dhe Darda


Tags: Hit-Man And Rolla, Hit-Man. Hit-Man & Rolla, Hit Man, Hitman

Krijo Një Kartolinë