A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
High Zone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: High Zone është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Nëntor 2018, High Zone publikojnë videoklipin "Diss". Më datë 6 Dhjetor 2018, High Zone publikojnë videoklipin "Ska Ma Fam". Më datë 19 Dhjetor 2018, High Zone publikojnë videoklipin "Hala"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

T1gr4t

O.R.G

RealGangsta

Master D

JT

K-Boy's

Double-G

Treshat

North Side

Maskat-G


Tags: High Zone

Krijo Një Kartolinë