A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Herolinda Laqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Gjermani 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Herolinda Laqaj është një shkrimtare. Jeton ne Kosove qe nga viti 2001. Shkollen fillore e perfundoi ne SHFMU "HAZIZ TOLA" NE Prizren. I pelqen te shkruaj poezi gjithashtu edhe tregime....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Rita Kastrati (Poete)

Elsa Fetahaj

Valmira Beqiri-Morina

Florentina Zukaj

Franceska Ramadani

Anida Rexha

Laureta Durmishi

Dalina Shehaj

Xhenisa Memolla

Simona Shalcanj


Tags: Herolinda Laqaj

Krijo Një Kartolinë