A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Hazy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Maj 2016, Hazy publikon videoklipin "Gang Gang". Më datë 30 Shtator 2016, Mistiku publikojnë videoklipin "S'ta Fali", në bashkëpunim me Hazy & Arsinda. Më datë 5 Tetor 2016, Paniku publikojnë videoklipin "Nolie", në bashkëpunim me Mistiku & Hazy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Izo

Dora

Lavda

Art

Albo 06

Fida

King Link

MMG Babloki

Don M1no

Bess (Familia Ideale)


Tags: Hazy

Krijo Një Kartolinë