A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Haxhi Maqellara - Doli Vasha Doli


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/04/2013

2013-04-10T16:20:40

Doli vasha doli
Doli ne dritare x2

Lidhur me zymbyla moj
Shtatin si sorkadhe x2

Ref...x2
Zbriti vasha zbriti
Perpara nje stani
Keputi me mustaqen
E buzen e çobanit

Dhe ja nisi djali
Kenges pa pushuar x2

Maleve ç'u thoshte moj
Syt u dashuruan x2

Ref...x2
Zbriti vasha zbriti
Perpara nje stani
Keputi me mustaqen
E buzen e çobanit

Atje nen lendine
Uji gurgullon x2

Çobani i gezuar o
Vashes i kendon x2

Ref...x3
Zbriti vasha zbriti
Perpara nje stani
Keputi me mustaqen
E buzen e çobanit


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...