A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Haxhi Maqellara - Fëllënza E Malit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/03/2012

2012-03-03T19:06:05

...e kërkojmë më mallë të zjarrtë këtë Këngë!
... shumë nga ne!

Shumë do të donja ta ndëgjojmë përsëri!

isha fëmijë në vegjëli... dhe më kujtohet
... vetëm në fragmente të shkurtëra...
por të... paharruara kurrë :

...Një Bilbil i shkruar...
...troket në dritare...
... se q më ka... trazuar...
... s më merrë gjumi fare...

... Moj Fëllënzë e Malit...
...me Lulet e tjera...
...dil... se erdhe Pranvera...

...të kam Dashur... dhe të Dua...
... Moj e Bukur Oooo...
...


...!?!


Ky tekst u dërgua nga Kandi Pruthi
Më Shumë...