A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Haxhi Arapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Haxhi Arapi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 19 Qershor 2016, Haxhi Arapi publikon videoklipin "Eja Babi Eja". Më datë 20 Korrik 2018, Haxhi Arapi publikon videoklipin "Kolazh 2018". Më datë 27 Mars 2019, Tahir Boshkaj & Haxhi Arapi publikojnë videoklipin "Potpuri Vlonjate 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Skender Kalenja

Rudin Misiri

Cim Turtulli

Klajdi Topi

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Alfred Selimi

Gentian Muska


Tags: Haxhi Arapi

Krijo Një Kartolinë