A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hanife Sejfulla Reçani - Kur Dola Te Porta


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/04/2012

2012-04-27T19:34:50


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Dola Te Porta" kënduar nga Hanife Sejfulla Reçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hanife Sejfulla Reçani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin