A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hamit Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Golaj 
BIOGRAFIA: Hamit Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Hamiti ben tekstet e te gjitheve kengeve rapsodike per deshmore etj. Në vitin 2014, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan". Në vitin 2018, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Mos Ja Kthe Shpinen Atdheut"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Mos Ja Kthe Shpinen Atdheut (2018)

Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan (2014)

Ora Kombit Na Ka Ardhe

Bashkimi Kombetar

O Sa Mire Qe Jem Shqiptare

Jem Nje Komb Kem Nje Qellim


» Dërgo Një Këngë »

Kenge Per Azem Hajdarin
Bislim Zekolli
Oso Kuka
Kurbeti
Kenge Kushtuar Deshmoreve Te Bllaces
Nehbi Buqa Me Dy Djemt
Tragjedi Kosovare


Artistë Të Ngjashëm:

Ibrahim Muçaj

Rifat Mulaj

Përparim Brati

Hazis Ndreu

Gëzim Ahmetaj

Rifat Draga

Nebi Halili

Dervish Dervishi

Nexhat Vitia

Mhill Krasniqi


Tags: Hamit Kastrati, Perparim Brati

Krijo Një Kartolinë