A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halit Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Halit Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Në vitin 2016, Halit Gashi publikon albumin "Xheladin Gashi-Plaku"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Xhaxhai i

Arion Gashit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Xheladin Gashi-Plaku (2016)

Oj Kosove Ta Puthsha Plagen


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Lucaj

Halil Demiri

Rrahim Fejzullahu

Mehdi Berisha

Idajet Sejdiu

Hasan Cetaj

Besim Haliti

Mendi Buci

Martin Gojani

Naim Hajdari


Tags: Halit Gashi

Krijo Një Kartolinë