A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halil Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  92
BIOGRAFIA: Halil Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 2 Shkurt 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Zgjate Doren E Rahmetit". Më datë 31 Mars 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Biri Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nexhip Xhaferi

Orhan Regjepi

Gazmend Hyda

Sedat Beqiri

Egzon Abazi

Shpend Limani

Amar Ismaili

Riad Sulimani

Avdush Krosa

Naim Qukiqi


Tags: Halil Kastrati

Halil Kastrati në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë